2018-2019 M. M. PAMOKŲ TVARKARAŠTIS II PUSMETIS

8a klasė
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
08abc dorinis ugdymas
8b klasė
Greičiutė Rasa
8c klasė
Endriukaitienė Marytė
8a klasė
08abc užsienio kalba2
8c klasė
Majorovienė Vitalija Giedraitytė Nijolė
8b klasė 8a klasė
08a technologijos
Štulas Vygaila Jocaitienė Audronė
8a klasė
08a užsienio kalba1
Tirlikienė Rūta Petrauskaitė Daiva
8a klasė
08 matematika
Šukevičienė Rūta
8c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
8b klasė 8a klasė
 
08:55
 
08a chemija
Straukas Vidmantas
8a klasė
08 matematika
Šukevičienė Rūta
8c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
8b klasė 8a klasė
08 lietuvių kalba
Masaitienė Vilma
8c klasė
Malskytė Daiva
8b klasė
Čerauskienė Džiuljeta
8a klasė
 
09:50
 
08 lietuvių kalba
Masaitienė Vilma
8c klasė
Malskytė Daiva
8b klasė
Čerauskienė Džiuljeta
8a klasė
08a kūno kultūra
Tirlikas Audrius
8a klasė
08a biologija
Kapilovienė Irma
8a klasė
08 matematika
Šukevičienė Rūta
8c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
8b klasė 8a klasė
08a geografija
Unčiurienė Ovidija
8a klasė
 
10:55
 
08 lietuvių kalba
Masaitienė Vilma
8c klasė
Malskytė Daiva
8b klasė
Čerauskienė Džiuljeta
8a klasė
08a istorija
Juščienė Danguolė
8a klasė
08a fizika
Žilaitienė Irma
8a klasė
08a kūno kultūra
Tirlikas Audrius
8a klasė
 
12:00
 
 
 
 
08a muzika
Janušaitienė Dalė
8a klasė
08a geografija
Unčiurienė Ovidija
8a klasė
08a žmogaus sauga
Raževičiutė Vilma
8a klasė
08a užsienio kalba1
Tirlikienė Rūta Petrauskaitė Daiva
8a klasė
 
12:55
 
 
 
 
08a istorija
Juščienė Danguolė
8a klasė
08a užsienio kalba1
Tirlikienė Rūta Petrauskaitė Daiva
8a klasė
08a chemija
Straukas Vidmantas
8a klasė
08 lietuvių kalba
Masaitienė Vilma
8c klasė
Malskytė Daiva
8b klasė
Čerauskienė Džiuljeta
8a klasė
 
13:50
 
 
 
 
08a fizika
Žilaitienė Irma
8a klasė
08abc užsienio kalba2
8c klasė
Majorovienė Vitalija Giedraitytė Nijolė
8b klasė 8a klasė
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 5.3.2 2019-01-20 17:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai