2018-2019 M. M. PAMOKŲ TVARKARAŠTIS II PUSMETIS

7b klasė
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
07 lietuvių k.
Masaitienė Vilma Malskytė Daiva
7c klasė
Čerauskienė Džiuljeta
7a klasė 7b klasė
07 lietuvių k.
Masaitienė Vilma Malskytė Daiva
7c klasė
Čerauskienė Džiuljeta
7a klasė 7b klasė
07b užsienio kalba1
Petrauskaitė Daiva Tirlikienė Rūta
7b klasė
07ab užsienio kalba2
Majorovienė Vitalija Giedraitytė Nijolė
7a klasė 7b klasė
07ab užsienio kalba2
Majorovienė Vitalija Giedraitytė Nijolė
7a klasė 7b klasė
 
08:55
 
07b istorija
Juščienė Danguolė
7b klasė
07b kūno kultūra
Aksionovas Vadimas
7b klasė
07b informacinės technologijos
Norkienė Ramutė Norkaitienė Liudmila
7b klasė
07b istorija
Juščienė Danguolė
7b klasė
 
09:50
 
07b muzika
Janušaitienė Dalė
7b klasė
07 matematika
Šukevičienė Rūta
7c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
7b klasė 7a klasė
07b dailė
Rušienė Lina
7b klasė
07b geografija
Unčiurienė Ovidija
7b klasė
07b užsienio kalba1
Petrauskaitė Daiva Tirlikienė Rūta
7b klasė
 
10:55
 
07b kūno kultūra
Aksionovas Vadimas
7b klasė
07b biologija
Kapilovienė Irma
7b klasė
07 matematika
Šukevičienė Rūta
7c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
7b klasė 7a klasė
07b fizika
Žilaitienė Irma
7b klasė
 
12:00
 
07b geografija
Unčiurienė Ovidija
7b klasė
07b užsienio kalba1
Petrauskaitė Daiva Tirlikienė Rūta
7b klasė
07 matematika
Šukevičienė Rūta
7c klasė
Bastienė Edita Strončikienė Vilma
7b klasė 7a klasė
07b technologijos
Jocaitienė Audronė Štulas Vygaila
7b klasė
 
 
 
 
12:55
 
07b biologija
Kapilovienė Irma
7b klasė
 
 
 
07 lietuvių k.
Masaitienė Vilma Malskytė Daiva
7c klasė
Čerauskienė Džiuljeta
7a klasė 7b klasė
 
 
 
 
13:50
 
 
 
 
 
 
 
07abc dorinis ugdymas
7b klasė
Greičiutė Rasa
7c klasė 7a klasė
Endriukaitienė Marytė
07 lietuvių k.
Masaitienė Vilma Malskytė Daiva
7c klasė
Čerauskienė Džiuljeta
7a klasė 7b klasė
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 5.3.2 2019-01-20 17:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai