Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
 

2012-12-07 Pilotinio projekto “Saugi mokykla” ABC tarybos narių susirinkimas PDF Spausdinti

Nuo 2010 m. sausio mėn. VO „Gelbėkit vaikus“ dvylikoje Lietuvos mokyklų Vaikų grupių prieš smurtą pagalba ėmė vykdyti Pilotinį projektą „Saugi mokykla“, kurio ilgalaikis tikslas – veiksmingas prevencinis planas prieš patyčias ir smurtą kiekvienoje Lietuvos mokykloje. 2010 m. VO „Gelbėkit vaikus“ Lietuvoje atliktas 12 mokyklų tyrimas parodė, kad patyčias patiria 52,42 %, tyčiojasi 56,8 % vaikų. Siekiant VO "Gelbėkit vaikus" Vaikų grupių prieš smurtą prevencinės veiklos kokybės ir efektyvumo, veiksmų struktūrizavimo ir planavimo, organizacija sukvietė mokyklas, kuriose veikia Vaikų grupės prieš smurtą ir jas apmokė, sustiprino – paruošė lyderius, kurie ateityje savarankiškai tęs mokomąją prevencinę veiklą, dalinsis žiniomis ir patirtimi, darbo metodais, apmokys kitas mokyklas savo regione, kurios norės užtikrinti moksleivių saugumą, – tuo būdu viešins ir plės projektą „Saugi mokykla“. Mokyklos pilotiniam projektui buvo atrinktos pagal jų aktyvumą, planingą veiklą ir tikslų siekimą, jos buvo stipriausios, norėjo ir galėjo vykdyti projektą. Mūsų mokykla nuo 2010 m yra projekto dalyvė.


Gruodžio 6d. 15 val įvyko Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Pilotinio projekto “Saugi mokykla” ABC tarybos narių susirinkimas. Jo metu buvo sudarytas patyčiu ir prevencijos planas 2012-2013 m.m, analizuojant gauto tyrimo dėl patyčių situacijos nustatymo mokykloje rezultatų.
Vadovaudamasi VO “Gelbėkit vaikus” 2010 m. sausio 13 d. raštu, mokyklos direktorė sudarė šios sudėties ABC tarybą Pilotinio projekto „Saugi mokykla” vykdymui:

Koordinatorė – Alma Uznė, direktorė;

Vadovė – Saulena Lukšienė, socialinė pedagogė;
Nariai :
Ričardas Juška, Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narys;
Loreta Undraitytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė;
Vaida Beinarienė, psichologė;
Jolanta Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Aušra Žižienė, mokytoja;
Eglė Juškaitienė, mokytoja;
Rasa Greičiutė, mokytoja;
Mečislovas Butėnas, pavaduotojas ūkio reikalams;
Rita Sutkutė, tėvų atstovas;
Janina Sabataitienė, tėvų atstovas;
Vaida Liaudenskienė, tėvų atstovas;
Lukas Dapkus, 10b klasės mokinys;
Emilija Bacharaitė, 10b klasės mokinė;
Erika Greičiutė, 10b klasės mokinė;
Lėja Tarozaitė, 9a klasės mokinė

Mūsų mokykla siekia tapti saugia, todel raginame visus reaguoti į netinkamo elgesio apraiškas,  kreiptis pagalbos į mokyklos ABC tarybos narius. Nuo kiekvieno iš mūsų priklauso saugios mokyklos kūrimas.

 

Paskutinį kartą atnaujinta Pirmadienis, 28 Rugsėjis 2015 11:24
 
© 2008-2010 | Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Kalninės g. 39, LT-74179, Jurbarkas | Tel./Faks. 8(447) 51090 | El.p. info@jnm.lt
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas