Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
 

Mokinių pasiekimai
2019-01-14 PASIEKIMAI ŠACHMATŲ VARŽYBOSE PDF Spausdinti

Šių metų sausio 10 dieną, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijoje, vyko rajono bendro ugdymo mokyklų mokinių finalinės šachmatų varžybos. Mūsų mokyklą atstovavo viena pradinių klasių komanda ir antra 5-8 klasių mokinių komanda. Pradinių klasių mokiniai Medeina Strokova, Povilas Buitkus, Deimantas Šegžda ir Dominykas Mačieža sužaidė lygiai su Vytauto didžiojo progimnazijos komanda ir todėl pirmosios lentos rezultatas nulėmė, kad mūsų komanda liko antra. Vyresnių klasių mokiniams Meidai Nausėdaitei, Pauliui Meškauskui, Ąžuolui Norkūnui ir Kajui Kuncaičiui sekėsi kur kas geriau. Jie apžaidė A. Giedraičio Giedriaus gimnazijos ir Vytauto Didžiojo progimnazijos mokinių komandas ir iškovojo pirmąją vietą, kartu ir teisę atstovauti Jurbarko rajoną finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynėse Druskininkuose. Palinkėkime jiems sėkmės!

Informaciją parengė kūno kultūros mokytojas A. Tirlikas

 
2019-01-09 Piešinių konkurso „Taikūs miestai“ nugalėtojai PDF Spausdinti

SVEIKINAME JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS MOKINIŲ PIEŠINIŲ KONKURSO „TAIKŪS MIESTAI“ NUGALĖTOJUS

Organizacijos „Merai už taiką“ generalinis sekretorius Yasuyoshi Komizo siekdamas skatinti taikų ugdymą miestuose, nusprendė surengti vaikų meno kūrinių konkursą „Taikūs miestai“. Konkursui pateiktų darbų paroda ir baigiamasis renginys vyko Jurbarko rajono savivaldybėje į kurį buvo pakviesti ir mūsų progimanzijos mokinai: Aistė Vabalaitė, Miglė Sereičikaitė, Eivis Kazlauskas, Monika Dobilaitė, Edvinas Saladis, Erikas Puidokas, Kajus Kuncaitis, Emilija Klimaitė, dailės pamokų metu, kūrę darbus konkurso tematika ir sudalyvavę konkurse. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

Paskutinį kartą atnaujinta Trečiadienis, 09 Sausis 2019 20:29
Skaityti daugiau...
 
2018-12-27 Tarpklasiniai kvadrato žaidimo turnyrai PDF Spausdinti

Šį mėnesį baigėsi nuo pat spalio pradžios prasidėję tarpklasiniai kvadrato žaidimo turnyrai. Juose varžėsi 4-tų, 5-tų ir 6-tų klasių komandos. Kiekviena klasė turėjo sudaryti aštuonių žmonių komandas ir sužaisti su visomis paralelių klasių komandomis. Ketvirtų klasių tarpe vyko labai lygi kova. Kiekviena iš jų turėjo po vieną pergalę ir po vieną pralaimėjimą, todėl nugalėtojus nustatyti teko ne pagal surinktus taškus, o pagal kitą kriterijų – pagal iš viso iškirstų žaidėjų skaičių per visas rungtynes. Šis kriterijus palankiausias buvo 4c klasei, kuri ir tapo stipriausia šio sezono ketvirtokų komanda. Penktų klasių tarpe dominavo 5a klasės komanda, kuri nepaliko vilčių kitoms klasėms ir laimėjusi abu susitikimus, surinkusi 4 taškus, tapo stipriausia penktokų komanda. Šeštų klasių tarpe stipriausieji taip pat buvo 6a klasės mokiniai, nors jiems ir nebuvo taip lengva iškovoti abi pergales, nes pasipriešinimas kitų buvo kur kas didesnis, tačiau susitelkimas ir noras nugalėti buvo jų pusėje.
Sveikiname nugalėtojus!

Taip pat noriu paminėti, kad mūsų mokyklos mergaičių kvadrato žaidimo komanda šiais metais buvo stipriausia Jurbarko rajone. Laimėjusi pirmąją vietą rajono finalinėse varžybose, pateko į zonines varžybas, kuriose tik po pratęsimo minimaliu skirtumu nusileido Tauragės miesto mokyklos merginų komandai.

Rezultatų lentelės: 4 klasės, 5 klasės, 6 klasės.

Informaciją parengė kūno kultūros mokytojas A. Tirlikas

Paskutinį kartą atnaujinta Ketvirtadienis, 27 Gruodis 2018 09:23
 
2018-11-30 Kajus Kuncaitis - III vieta respublikoje PDF Spausdinti

Net 493 progimnazijos mokiniai šiais metais dalyvavo informatinio mąstymo konkurso „Bebras“1-ame etape. Ir labiausiai džiaugiamės, kad 8a klasės mokinys Kajus Kuncaitis su savo surinktais taškais buvo 3-ias tarp visų Lietuvos aštuntokų! Kartu su savo informatikos mokytoja Ramute Norkiene Kajus buvo pakviestas į apdovanojimų šventę, kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, parodos „Mokykla 2018“ metu.

Dar kartą sveikiname Kajų Kuncaitį ir jo mokytoją Ramutę Norkienę!

Kajus_2.jpgKajus_3.jpgKajus_4.jpgKajus_1.jpg

 

Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 04 Gruodis 2018 08:18
 
2018-11-21 Skaitmeninio plakato konkurso saugaus eismo tema nugalėtoja Austėja Tenikaitytė PDF Spausdinti

Sveikiname 6c kl. mokinę Austėją Tenikaitytę tapusia nugalėtoja skaitmeninio plakato konkurso saugaus eismo tema, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Konkurso tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į eismo saugumo svarbą, padėti suvokti kelių eismo aplinką ir eismo tvarką, mokyti numatyti ir atpažinti pavojingas eismo situacijas ir įvertinti pavojaus šaltinius,  ugdyti vertybines nuostatas – pagarbą gyvybei, atsakomybę dėl savo saugumo, saugesnės eismo aplinkos. Austėją konkursui paruošė informacinių technologijų mokytoja Ramutė Norkienė. Pažiūrėti mokinės darbą galime internetinėje svetainėje: http://www.ssus.lt/lt/saugaus_eismo_naujienos/278

Informacinių technologijų mokytoja Ramutė Norkienė

 
PradžiaAnkstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis Pabaiga

Puslapis 1 iš 12
© 2008-2010 | Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Kalninės g. 39, LT-74179, Jurbarkas | Tel./Faks. 8(447) 51090 | El.p. info@jnm.lt
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas