2010-10-05 Pasiekimai 2010-2011 m.m. Spausdinti

Mokinių pasiekimai olimpiadose, konkursuose 2010-2011 m.m.

 

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Klasė

Veiklos turinys

Vieta

Mokytojas

1.

Jurgita Mykolaitytė

6b

Jurbarko rajono BLM VI klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) diktanto rašymo konkursas

III

Diana Sabienė

2.

Aistė Mockaitytė

6a

Jurbarko rajono BLM VI klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) diktanto rašymo konkursas

III

Diana Sabienė

3.

Dovydas Lužeckas

5b

Jurbarko rajono BLM V klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) diktanto rašymo konkursas

I

Džiuljeta Čerauskienė

4.

Edvinas Sutkus

5b

Jurbarko rajono BLM V klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) diktanto rašymo konkursas

I

Džiuljeta Čerauskienė

5.

Tomas Jankūnas

12a

Jurbarko rajono mokinių informatikos olimpiada

I

Antanina Grigienė

6.

Sandra Stiklioriūtė

10b

44-osioji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

I

Ona Jokūbaitienė

7.

Gintarė Kelertaitė

10a

IX-XII klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) ir literatūros olimpiada

III

Vilija Bartusevičienė

8.

Tomas Jankūnas

12a

60-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada

II

Vilma Strončikienė

9.

Aivaras Urbonavičius

11b

Lietuvos mokinių 58-osios fizikos olimpiada

III

Jūratė Gečienė

10.

Ieva Lopšaitytė

10b

60-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada

III

Edita Bastienė

11.

Jolanta Petrauskaitė

11a

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų jaunųjų filologų konkursas

III

Vilija Bartusevičienė

12.

Vaiva Šauklytė

7b

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkursas

II

Vilma Masaitienė

13.

Kotryna Kilinskytė

9a

Anglų kalbos meninio vertimo konkursas

III

Daiva Petrauskaitė

14.

Airinė Lekavičiūtė

11a

Anglų kalbos meninio vertimo konkursas

I

Dalia Butkutė

15.

Jolanta Petrauskaitė

11a

Anglų kalbos meninio vertimo konkursas

II

Dalia Butkutė

16.

Paulius Paškevičius

5b

V –VIII klasių mokinių Matematikos olimpiada

I

Edita Bastienė

17.

Patricija Baužaitė

7a

V –VIII klasių mokinių Matematikos olimpiada

I

18.

Edvinas Sutkus

5b

V –VIII klasių mokinių Matematikos olimpiada

II

Edita Bastienė

19.

Aistis Sandaras

6a

V –VIII klasių mokinių Matematikos olimpiada

II

Aldona Klaščiuvienė

20.

Lukas Juonys

5a

V –VIII klasių mokinių Matematikos olimpiada

III

Edita Bastienė

21.

Guoda Mockaitytė

7b

V –VIII klasių mokinių Matematikos olimpiada

III

Ramutė Norkienė

22.

Jolanta Petrauskaitė

11a

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų XI klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

II

Dalia Butkutė

23.

Airinė Lekavičiūtė

11a

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų X-XII klasių mokinių istorijos olimpiada

III

Vida Kraujalienė

24.

Sandra Stačinskaitė

12

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų X-XII klasių mokinių istorijos olimpiada

III

Danguolė Juščienė

25.

Sandra Stiklioriūtė

10b

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų X klasės mokinių diktanto rašymo konkursas

I

Vilija Bartusevičienė

26.

Ieva Lopšaitytė

10b

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų X klasės mokinių diktanto rašymo konkursas

III

Vilija Bartusevičienė

27.

Agnė Čyžaitė

11a

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų XI klasės užsienio kalbos (vokiečių) olimpiada

III

Vida Paškauskienė

28.

Aurimas Žemeckis

11b

Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiados mitybos kūrybinės veiklos II amžiaus grupė

I

Audronė Jocaitienė

29.

Tadas Bernotavičius

9a

Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiados konstrukcinių medžiagų kūrybinės veiklos I amžiaus grupė

III

Paulius Bartuševičius

30.

Sandra Stiklioriūtė

10b

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių rusų kalbos olimpiada

I

Vitalija Majorovienė

31.

Ieva Lopšaitytė

10b

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių rusų kalbos olimpiada

III

Vitalija Majorovienė

32.

Ernestas Sabaliauskas

2a

Pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas

II

Liolė Kažerskienė

33.

Patricija Baužaitė

7a

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų VII-VIII klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) olimpiada

II

Džiuljeta Čerauskienė

34.

Dominyka Keturauskaitė

4b

Jurbarko rajono IV klasių mokinių matematikos olimpiada

II

Rita Šulinskienė

35.

Lėja Tarozaitė

4b

Jurbarko rajono IV klasių mokinių matematikos olimpiada

I

Rita Šulinskienė

36.

Patricija Baužaitė

7a

Mokinių informacinių technologijų konkursas

I

Jolanta Tamošaitienė

37.

Dovydas Lužeckas

5b

Mokinių informacinių technologijų konkursas

III

Jolanta Tamošaitienė

38.

Luka Jakelaitytė

Normantas Nazarenko

Povilas Samuilis

Urtė Borkertaitė

Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“

I

Vilma Raževičiutė

39.

Inga Kalvaitytė

11a

Lietuvos moksleivių rašinių konkursas (respublikinis) „Pradeda pasakoti seneliai“

I

Džiuljeta Čerauskienė

40.

Kotryna Kilinskytė

9a

Tarptautinis online (internetinis) anglų kalbos konkursas

III

Daiva Petrauskaitė

41.

Julius Dulaitis

7b

Tarptautinis online (internetinis) anglų kalbos konkursas

II

Daiva Petrauskaitė

42.

Patricija Baužaitė

7a

Tarptautinis online (internetinis) anglų kalbos konkursas

I

Daiva Petrauskaitė

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 20 Sausis 2012 21:01