Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

2013-04-12 Informacinių technologijų olimpiada PDF Spausdinti

Balandžio 10 dieną Jurbarke vyko informacinių technologijų olimpiada. 4 amžiaus grupėse žiniomis, gebėjimais, išmone varžėsi 48 mokiniai iš 11 mokyklų. Olimpiados dalyvius penkiose kompiuterių klasėse svetingai priėmė Naujamiesčio, Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos ir IĮ „LANMETA“. Gausiausias dalyvių būrys buvo iš Naujamiesčio pagrindinės mokyklos – net 15, mažiausiai – iš Jurbarko A. Giedraičio – Giedriaus gimnazijos – 1. Mokiniai per 2 pamokas turėjo atlikti po 3 įvairias užduotis. 7 informacinių technologijų mokytojai užduotis vertino pusę dienos, atidžiai peržiūrėdami kiekvieno mokinio darbą.
9-10 klasių grupėje daugiausiai taškų surinko Jurbarko A. Giedraičio – Giedriaus gimnazijos devintokas Arminas Petraitis, mokytoja Erika Liutkevičienė. Visai nedaug nuo jo atsiliko Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos devintokas Saulius Vaičaitis, mokytoja Laimutė Šukauskienė. Trečią vietą laimėjo Irma Gendrikaitė Girdžių pagr. mokyklos dešimtokė, mokytoja Liudmila Norkaitienė.
7-8 klasių tarpe pirmas dvi pirmas vietas laimėjo Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos aštuntokės Sandra Lopetaitytė, mokytoja Virginija Ambriulaitytė ir Danielė Navickaitė, mokytoja Loreta Knašienė, trečias Aušrius Kopica iš Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, mokytoja Laimutė Šukauskienė.
Šeštų klasių grupėje 1 vietą iškovojo Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokinys Deividas Šlakaitis, mokytoja Jolanta Tamošaitienė, antras Tautvydas Steponavičius iš Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, mokytoja Laimutė Šukauskienė ir trečią vietą laimėjo Iveta Janavičiūtė iš Smalininkų L. Meškaitytės pagrindinės mokyklos, mokytojas Marijus Matukaitis.
Gudriausi informatikai penktokai mokosi  Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje – jie laimėjo visas prizines vietas: 1 vieta - Edvinas Reičiūnas, 2 vieta - Žygimantas Klimaitis, 3 vieta - Eimantas Puidokas. Juos visus moko mokytoja Antanina Grigienė.
Džiaugiamės dalyvių rezultatais bei pasiekimais ir tikimės po metų vėl susitikti olimpiadoje.