Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
 

2018-10-25 Maironio diena PDF Spausdinti

Jau tapo tradicija Jono Mačiulio – Maironio gimtadienį (spalio 21 d.) minėti Kauno Maironio gimnazijoje. Spalio 19 d. ir mūsų mokyklos maironiečiai dalyvavo 156-osiose poeto gimimo metinių paminėjime. Maironio diena prasidėjo ekskursija po Kauno senamiestį lankant poeto gyvenimo, darbo, jo atminimo įamžinimo vietas. Mūsų mokyklos maironiečiai dar apsilankė ir Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje.

Pasivaikščioję po Kauno senamiestį visi Lietuvos maironiečiai rinkosi Maironio gimnazijoje, kur vyko iškilmingas minėjimas, skirtas poeto 156-osioms gimimo metinėms. Minėjimo metu be koncerto, sveikinimo žodžių, vyko ir Šveicarijos lietuvių bendruomenės fotografijos parodos „Lietuvių Šveicarija“ atidarymas. Parodą pristatė Šveicarijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Jūratė Caspersen.

Po renginio užsukome į Raudondvario dvarą pasigrožėti rudeninio parko spalvomis.

Maironiečiai

Maironis_6.jpgMaironis_7.jpgMaironis_3.jpgMaironis_4.jpgMaironis_5.jpgMaironis_1.jpgMaironis_2.jpg
 

 

Paskutinį kartą atnaujinta Antradienis, 30 Spalis 2018 14:11
 
© 2008-2010 | Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Kalninės g. 39, LT-74179, Jurbarkas | Tel./Faks. 8(447) 51090 | El.p. info@jnm.lt
  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas